Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lider Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
Arche Consulting

Świdnica
8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dokumentacja techniczna
Uprawnienia SEP
zarządzanie zespołem
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, mocno rozwijającej się firmy o profilu produkcyjnym, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Lidera Utrzymania Ruchu.

📋Obowiązki:

  • Nadzór oraz zapewnienie bezpiecznego i poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń z uwzględnieniem wymagań prawnych i przepisów środowiskowych
  • Kontrola i utrzymanie prawidłowej pracy infrastruktury technicznej obiektów, wyposażenia i sprzętu przydzielonego, w tym jezdnego
  • Prowadzenie stałego dozoru obiektów i zainstalowanych urządzeń technicznych, maszyn
  • Nadzór nad jakością prac firm zewnętrznych, kontrola kosztów i uzgadnianie ogólnych warunków współpracy
  • Wdrażanie i stosowanie rozwiązań mających na celu obniżanie kosztów utrzymania obiektu i serwisowanych urządzeń
  • Prowadzenie i tworzenie dokumentacji dla jednostek nadzorczych i audytujących
  • Realizacja przeglądów zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Planowanie pracy, planowanie zadań dla podległego zespołu
  • Planowanie i monitorowanie kosztów podległego obszaru
  • Zapewnianie skutecznego usuwania awarii wraz z pełną analizą przyczyn oraz wdrażanie akcji korygujących
  • Techniczne wsparcie pozostałych działów, w obszarach związanych z analizowaniem zdarzeń BHP wraz z definiowaniem i wdrażaniem akcji korygujących i prewencyjnych

📊Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość prawa pracy (czas pracy, przepisy ogólne) oraz znajomość przepisów UDT
  • Uprawnienia SEP
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

📄 Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, budżet na szkolenia zewnętrzne
  • Bezpłatną naukę j. angielskiego w siedzibie firmy
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, zaufaniu i koleżeństwie
  • Dodatkowy pakiet socjalny
8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP