Oferty
Lider zespołu ds. audytu
Finanse

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

Audyt finansowy

CA/CIA/ACCA/CPA/ CISA

Opis stanowiska

📋Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem ds. audytu: szkolenie, motywowanie, nadzorowanie, rozwijanie talentów,
  • koordynacja wewnętrznego audytu w obszarze finansów oraz opracowywanie technik oceny,
  • raportowanie wydajności pracowników do starszego kierownika ds. audytu,
  • analiza danych oraz tworzenie raportów związanych z audytem,
  • Identyfikowanie kluczowych ryzyk i kontroli związanych z przypisanymi audytami,
  • prowadzenie szkoleń w oparciu o wyniki audytu,
  • nadzór planowanych prac.

🔍Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze audytu finansowego (audyt wewnętrzny lub zewnętrzny),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • doświadczenie w koordynacji pracy projektowej,
  • preferowane dodatkowe certyfikaty zawodowe (ACA/CIA/ACCA/CPA/ CISA).

📄 Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w interesujących projektach,
  • możliwość pracy hybrydowej w Krakowie,
  • umowę na czas nieokreślony bez okresu próbnego,
  • dodatkowe szkolenia, dzięki którym będziesz mieć możliwość, aby podnosić swoje kwalifikacje zawodowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dodatkowe dni urlopowe,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dodatkowy pakiet benefitów.