Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Operator maszyn CNC
new
Inżynieria
Arche Consulting

Bielany Wrocławskie
5 500 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
samodzielność
dobra organizacja pracy
Friendly offer
Opis stanowiska

Rodzinna firma produkcyjna z branży obróbki metali poszukuje kandydatów na stanowiska Tokarz i Frezer CNC.

Obowiązki:

Tokarz CNC:

  • Obsługa i programowanie tokarki numerycznej,
  • Nastawa parametrów, wprowadzanie korekt, przezbrajanie maszyny,
  • Wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej i dostarczonych wzorów (produkcja jednostkowa i małoseryjna),
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wg wymagań klienta.

Frezer CNC

  • Obsługa i programowanie frezarki(3-, 4-, 5- osiowe),

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Obsługa narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej,
  • Dokładność i samodzielność,
  • Znajomość sterowania Sinumerik/Fanuc (+Heidenhain dla Frezera),
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Brak dress code’u,
  • Parking dla pracowników,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Program rekomendacji pracowników.

5 500 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP