Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Plant Financial Controller
new
Finanse
Arche Consulting

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
SAP
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w rozwiązaniach technicznych kontroli przepływu metali i zapewniającej swoim klientom na całym świecie pełen zakres usług i rozwiązań inżynieryjnych, poszukujemy Kontrolera Finansowego.

Obowiązki:

  • przygotowywanie raportów finansowych dziennych i miesięcznych oraz analiza ich wyników,
  • aktywny udział w procesach planowania, budżetowania i prognozowania,
  • wykonanie zamknięcia miesiąca, włączając obliczenia rozliczeń i przygotowywanie not księgowych,
  • monitorowanie wydatków w stosunku do budżetu i prognoz oraz analiza wszelkich odchyleń,
  • nadzór nad programami oszczędnościowymi oraz inwestycyjnymi,
  • udział w procedurze inwentaryzacyjnej, automatyzacja raportowania przy użyciu programu Excel.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Matematyka,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w przemyśle produkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie zaawansowana znajomość Excela,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - praca w środowisku międzynarodowym,
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości,
  • wysoko rozwinięta umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • bonus wakacyjny - "wczasy pod gruszą",
  • pakiet dodatkowy benefitów m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne i wiele innych.