Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor Zakładu
new
Inżynieria
Arche Consulting

Świdnica
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
manager
skuteczna komunikacja
elastyczność
kreatywność
priorytetyzacja
odpowiedzialność
organizacja pracy
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, którym jest globalna firma produkcyjna, poszukujemy Plant Managera.

Firma znajduje się w środkowej części woj. dolnośląskiego

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za działalność zakładu produkcyjnego, w tym planowanie, organizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi,
  • zarządzanie zespołem, planowanie i organizacja działań operacyjnych,
  • planowanie i nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych (z uwzględnieniem aspektów ilościowych, jakościowych, terminowości oraz kosztów),
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie działań korygujących i prewencyjnych,
  • maksymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej poprzez właściwy nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • realizacja strategii związanej z poprawą efektywności, jakości i skuteczności kosztowej organizacji,
  • wdrażanie projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w branży produkcyjnej, przemysłowej,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • doświadczenie w pracy w zakładach o dużej złożoności produkcyjnej,
  • silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów,
  • doskonałe umiejętności zarządzania, komunikacyjne i przywódcze,
  • znajomość procedur i standardów dotyczących jakości, bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy,
  • umiejętności analityczne i zdolność do interpretacji danych,
  • umiejętność działania w strukturze macierzowej, zapewnienie sprawnej współpracy między poszczególnymi działami,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B2).

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej u lidera w branży,
  • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesach decyzyjnych i wpływania na rozwój firmy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • samochód służbowy,
  • profesjonalne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu i zawodowemu.