Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Development Manager (elektrotechnika)
new
Sales
Arche Consulting

Łódź
10 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
Angielski
dobra komunikacja
Mile widziane
Branża elektrotechniczna
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest mocno rozwijająca się firma produkcyjna, działająca w branży elektrotechnicznej. Szukamy osoby odpowiedzialnej za budowanie strategii handlowej oraz rozwijane sprzedaży wśród klientów biznesowych na terenie całej Polski.

tryb pracy: mobilna

📋Obowiązki:

  • kształtowanie i wdrażanie strategii sprzedaży dla wybranej grupy produktowej (branża elektrotechniczna),
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • pozyskiwanie nowych klientów (OEM, generalni wykonawcy, biura projektowe),
  • poszukiwanie oraz inicjowanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży,
  • reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych,
  • wspieranie działań promocyjnych i wizerunkowych,
  • monitorowanie/analiza trendów rynkowych i technologicznych oraz poziomu sprzedaży i działań konkurentów.

📊Wymagania:

  • doświadczenie na strategicznych stanowiskach w działach sprzedaży firm o profilu technicznym,
  • znajomość branży elektrotechnicznej będzie istotnym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka motywacja i proaktywna, dynamiczna postawa skoncentrowana na rozwoju biznesu,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • umiejętność pracy w oparciu o cele i target sprzedażowy.

📄 Nasz Klient oferuje:

  • samodzielne stanowisko w dziale handlowym w bardzo szybko rozwijającej się organizacji,
  • strategiczną pozycję, wpływającą na kierunek rozwoju firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • kreatywne środowisko pracy - możliwość wprowadzania własnych pomysłów w celu usprawnienia procesów,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (również do celów prywatnych),
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do świąt, paczki świąteczne dla dzieci, możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego).
10 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP