Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. BHP
new
Inżynieria
Arche Consulting

Wałbrzych
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
BHP
Angielski
Opis stanowiska

Naszym Klientem jest producent przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami.

Obowiązki:

  • opracowywanie i wdrażanie procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w środowisku produkcyjnym,
  • zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy w kontekście procesów produkcyjnych,
  • analiza ryzyka zawodowego oraz prowadzenie oceny ryzyka zawodowego związana z procesami produkcyjnymi,
  • utrzymywanie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładzie produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Inżynieria Środowiska),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze BHP, preferowana praktyka w firmie produkcyjnej,
  • znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w kontekście produkcji przemysłowej,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz dokładność w działaniu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów, m.in.: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, pakiet szkoleń.