Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Sprzedaży
new
Sales
Arche Consulting

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
TSL
Angielski
prawo jazdy kat. B
negocjacje
sprzedaż
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma posiadająca długą historię, bogate doświadczenie oraz znaczącą rozpoznawalność zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w dziedzinie świadczenia usług logistycznych.

Obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów w szczególności w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego,
  • podtrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami oraz rozwijanie sprzedaży wśród obecnych Klientów,
  • proponowanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych dla Klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet dodatkowy korzyści m.in. bezpłatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty sportowej, karty zniżkowe na paliwo, ubezpieczenie grupowe.