Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Supply Chain Manager
new
Logistyka
Arche Consulting

Zielona Góra
18 000 - 22 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
logistyka
zarządzanie
Opis stanowiska

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem wśród konkurencji.

Obowiązki:

  • zarządzanie podległym obszarem, w tym: planowanie strategiczne, realizacja i optymalizacja obszaru łańcucha dostaw, zarządzanie ryzykiem,
  • nadzór nad procesami magazynowymi, logistycznymi, planowania oraz zapewnienia ciągłości produkcji,
  • realizacja wyznaczonych celów, w tym: optymalizacja kosztów dostaw, transportu, zakupów, wzrost zadowolenia klienta,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • współpraca z innymi spółkami, działami w Grupie,
  • rozwój procesów “Supply Chain Management”,
  • przygotowywanie wymaganych raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie Logistyką lub pokrewne,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra wiedza z zakresu Supply Chain Management,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office w tym MS Excel,
  • umiejętność skutecznego działania w strukturze rozproszonej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • realny wpływ na rozwój podległego działu,
  • udział w kluczowych procesach i projektach firmy,
  • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • dodatkowe premie i dodatki,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet sportowy,
  • dopłata do dojazdów,
  • pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, wakacyjne).

18 000 - 22 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP