Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. mediów społecznościowych (K/M)
new
Marketing
Aries Hotel & Spa Wisła

Wisła
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
markting online
kretywność
marketing
Lekkie pióro
Mile widziane
Canva
Fotografia
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Planowanie i prowadzenie komunikacji brandów marki Aries Hotel & Spa Wisła, w tym 4-gwiazdkowego hotelu, restauracji z lobby barem, Greenhouse Aries oraz gabinetów SPA.
  • Tworzenie dobrych jakościowo materiałów na kanały social media (teksty, grafiki, zdjęcia, filmy): FB, Instagram, LinkedIn, Youtube.
  • Analiza efektywności prowadzonych działań oraz inicjowanie i rekomendowanie zmian w oparciu o aktualne trendy w SM.
  • Bieżące prace marketingowe na rzecz marek m.in.: druki menu.
  • Budowanie wysokiej jakości wizerunku hotelu zarówno online jak i offline.

Wymagania

  • Doświadczenie w marketingu w branży hotelarskiej / turystycznej.
  • Znajomość narzędzi: Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube.
  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści (zdjęcia, grafiki, filmy) na social media.
  • Analiza danych z prowadzonych działań online.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność.
  • Kreatywność w działaniu.
  • Elastyczność i otwartość na zmiany np.: nowe zadania.

  • Zdolności artystyczne/fotograficzne w celu tworzenie zdjęć/grafik do publikacji.
  • Znajomość programu graficznego - Canva.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Pracę w prestiżowym hotelu i szybko rozwijającej się polskiej marce hotelowej.
  • Elastyczny grafik pracy.