• Wszystkie ofertyBukowina TatrzańskaHoReCaHotelarstwoRecepcjonista (K/M - 1/2 etatu)
    Recepcjonista (K/M - 1/2 etatu)
    new
    HoReCa
    Aries Residence Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska
    595 - 712 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Dołącz do Zespołu Apartamentów Aries Residence Bukowina Tatrzańska, miejsca w którym Podhalańska gościnność przeplata się z urokami natury.

    Poszukujemy osoby na stanowisko: RECEPCJONISTA (K/M) - 1/2 etatu

    Twoje zadania:

    ·        Otoczenie opieką Gości i informowanie o warunkach i szczegółach pobytu.

    ·        Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i e-mailowych, obsługa portalu booking.com.

    ·        Sprzedaż kawy i napojów.

    ·        Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem obiektu, koordynowanie pracy z działami: technicznym i sprzątającym.

    Nasze oczekiwania:

    ·        Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

    ·        Zorientowanie na potrzeby gości.

    ·        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny.

    ·        Znajomość obsługi komputera.

    ·        Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość oprogramowania do obsługi hoteli jest ważnym dodatkowym atutem.

    ·        Dyspozycyjność w weekendy,

    Oferujemy:

    ·        Wyjątkowego ducha zespołu i przyjazną atmosferę pracy.

    ·        Elastyczne zatrudnienie na 1/2 etatu w zakresie godzin 7:00 – 15:00, 15:00 - 23:00.

    ·        Zapraszamy do aplikowania zarówno studentów, jak i seniorów :-)

    ·        Brak zmian nocnych.

    ·        Pakiet opieki medycznej i dofinansowanie karty Multisport po okresie próbnym.

    ·        Możliwość odpłatnego zakwaterowania w obiekcie w trakcie umowy próbnej.

    595 - 712 USD