• Wszystkie ofertyWarszawaInneSpecjalista/ Główny Specjalista w Departamencie Wsparcia Rybactwa
    Specjalista/ Główny Specjalista w Departamencie Wsparcia Rybactwa
    Inne
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    Przepisy prawne
    fundusze unijne

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

    Od Specjalisty do Głównego Specjalisty w Departamencie Wsparcia Rybactwa

    Stanowisko pracy ds. odwołań

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DWR/95/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki:

    • rozpatrywanie odwołań i innych środków zaskarżenia składanych przez wnioskodawców i beneficjentów programów rybackich;
    • przygotowywanie projektów pełnomocnictw i upoważnień do podejmowania czynności prawnych w ramach programów rybackich będących w kompetencji Departamentu;
    • prowadzenie rejestrów dotyczących odwołań oraz innych środków zaskarżenia będących w kompetencji Departamentu;
    • udział w opiniowaniu dokumentów programowych i aktów prawnych w ramach programów rybackich będących w kompetencji

    Departamentu.

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe;
    • co najmniej roczny staż pracy;
    • umiejętność analizy przepisów prawa;
    • ogólna wiedza w zakresie funduszy unijnych, w tym w ramach programów rybackich wdrażanych przez ARiMR;
    • doświadczenie w sporządzaniu pism/stanowisk rozstrzygających daną sprawę/rozstrzygnięć odwoławczych;

    Wymagania pożądane:

    • samodzielność, rzetelność, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    1. Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych

             (Treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR – https://www.gov.pl/web/arimr/arimrddi9724 )

    1. List motywacyjny
    2. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

    Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

    Dokumenty należy składać w terminie do: 16 września 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

    Listownie pod adresem:

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem: ARiMR/DWR/95/24

    osobiście:

    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    z dopiskiem: ARiMR/DWR/95/24

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

    ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

    Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34