• Wszystkie ofertyWarszawaInneStarszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Bezpieczeństwa
    Starszy Specjalista/Główny Specjalista w Departamencie Bezpieczeństwa
    new
    Inne
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    Cyberbezpieczeństwo

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

    Stanowisko pracy ds. cyberbezpieczeństwa 1/Stanowisko pracy ds. cyberbezpieczeństwa 2

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DB/109/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki:

    • identyfikowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa informacji, związanych z cyberbezpieczeństwem i opracowywanie propozycji ich usunięcia lub minimalizacji,
    • nadzór nad systemem ochrony przed wyciekiem danych w tym tworzenie polityk ochrony danych, klasyfikacji informacji oraz dopuszczonego jej przepływu w tym systemie,
    • sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań z obszaru cyberbezpieczeństwa przez wykonawców zewnętrznych,
    • opracowywanie planów przeprowadzania testów bezpieczeństwa, wykonywania testów penetracyjnych (sieci/aplikacji),
    • analiza wykrytych podatności, opracowywanie raportów i monitorowanie procesu usuwania podatności,
    • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji (rejestracja, analiza, postępowanie wyjaśniające),
    • monitorowanie i analiza zdarzeń w systemach informatycznych ARiMR pod kątem występowania zagrożeń w cyberprzestrzeni,
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa.

     Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe, kierunek: informatyka, cyberbezpieczeństwo lub pokrewne techniczne,
    • udokumentowany co najmniej dwuletni staż pracy,
    • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci, systemów operacyjnych, aplikacji, danych i urządzeń np. WAF, SIEM, DLP, VPN, PKI, XDR, PIM/PAM,
    • znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi i technik stosowanych w cyberbezpieczeństwie,
    • wiedza w zakresie w zakresie rodzajów ataków tj. phishing, DDoS, ransomware, malware,
    • znajomość standardów, norm, regulacji i dobrych praktyk dotyczących cyberbezpieczeństwa,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji.

    Wymagania pożądane:

    • posiadanie certyfikatów/szkoleń potwierdzających kwalifikacje w zakresie cyberbezpieczeństwa (CISSP, CISM, CEH),
    • znajomość metod szacowania i oceny ryzyka w cyberbezpieczeństwie,
    • znajomość zasad przygotowywania planów zachowania ciągłości działania oraz planów odtwarzania,
    • praca na podobnym stanowisku,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • zdolności analityczne.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR- https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdb10924)
    • list motywacyjny,
    • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

    Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

    Dokumenty należy składać w terminie do: 17 października 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

    listownie pod adresem:

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem: ARiMR/DB/109/24

    osobiście:

    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    z dopiskiem: ARiMR/DB/109/24

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych

    w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    W związku z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 poz. 928) w Agencji Restrukturyzacji

    i Modernizacji Rolnictwa obowiązuje Procedura zgłoszeń wewnętrznych, z którą zapoznać się można pod adresem: