Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy grafik komputerowy
new
Marketing
Arpex sp. z o.o.

Gliwice
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
sesje zdjęciowe
Mile widziane
film i montaż
Opis stanowiska

Firma Arpex to lider rynku dekoracji i artykułów party w Polsce. Od ponad 30 lat nasze produkty są nieodłącznym elementem wszelkich imprez, umilają okres świąteczny, a także ułatwiają życie codzienne. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi i hurtowniami w Polsce, zatrudniamy blisko 100 pracowników. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy grafik komputerowy

Zakres obowiązków:

·        opracowywanie projektów graficznych w programach Adobe Photoshop i Adobe Illustrator (linie produktowe, opakowania, materiały reklamowe)

·        modyfikowanie istniejących projektów opakowań, dostosowywanie ich do obowiązujących wymogów

·        czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy

·        wykonywanie i obróbka zdjęć w studiu fotograficznym (produktowych, aranżacyjnych, z modelami)

·        przygotowywanie materiałów do druku

Wymagania wobec kandydata:

·        biegła obsługa Adobe Photoshop i Adobe Illustrator

·        umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć

·        kreatywność, poczucie estetyki, dbałość o szczegóły

·        doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio

·        umiejętność nagrywania i montażu krótkich filmów produktowych mile widziane

Oferujemy:

·        ciekawą i pełną wyzwań pracę, w trybie stacjonarnym

·        umowę o pracę z możliwością negocjacji wymiaru pracy

·        dofinansowanie zajęć sportowych

·        prywatną opiekę medyczną

·        realny wpływ na design produktów i opakowań

·        przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki

·        kreatywną przestrzeń

·        zniżki na nasze produkty

·        brak dress code’u