• Wszystkie ofertyGłogówLogistykaKierowcaKierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym
    Kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym
    new
    Logistyka
    ARRA GROUP Sp. z o.o.

    2 386 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    paszport

    Uprawnienia ADR

    Opis stanowiska

    ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

    Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

    Kierowca z prawem jazdy kat. B w transporcie międzynarodowym (B2B)

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony (chłodnia: Iveco Daily, Mercedes Sprinter, sypialka: wejkama)
    • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku oraz kontrolowanie temperatury podczas transportu
    • Wypełnianie dokumentacji transportowej CMR
    • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań, własny wizerunek oraz wizerunek zleceniodawcy.
    • Dbałość o powierzone mienie

    Wymagania:

    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
    • Aktualne badania psychologiczne
    • Ważny paszport
    • Motywacja i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
    • Rzetelność i uczciwość
    • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

    • Kurs podstawowy ADR (do uzupełnienia w ciągu 3 miesięcy)

    Oferujemy:

    • Umowę o współpracy B2B (jednoosobowa działalność gospodarcza)
    • Na start stawkę od 430zł netto/ dzień + dodatki (dla kierowców z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym na chłodni)
    • Atrakcyjne i terminowe płatności (do 7 dni)
    • Auto pod dom
    • System pracy 3/1 (23 dni w trasie) z możliwością wydłużenia - wyjazd z Głogowa (woj. dolnośląskie)
    • Premię motywacyjną, która jest dodatkiem do oferowanej stawki
    • Pakiet szkoleń ogólnych i specjalistycznych (Dobra Praktyka Dystrybucyjna, wymogi GIF, Prawo Farmaceutyczne, ISO 9001);
    • Długotrwałą, stabilną współpracę opartą na partnerstwie i uczciwości

    2 386 - 2 593 USD

    B2B