• Wszystkie ofertyGłogówLogistykaKurierPrzewoźnik w transporcie międzynarodowym do 3,5 t (Franczyza)
    Przewoźnik w transporcie międzynarodowym do 3,5 t (Franczyza)
    new
    Logistyka
    ARRA GROUP Sp. z o.o.

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    czynne prawo jazdy kat. B

    działalność gospodarcza

    Opis stanowiska

    Poszukujemy kierowców międzynarodowych oraz przewoźników, którzy chcą rozpocząć swój biznes lub też rozszerzyć go o przewóz towarów za granicą w pojazdach typu VAN o do 3,5T w ramach franczyzy.

    • Posiadasz firmę transportową z samochodami z zabudową chłodniczą*?
    • Jesteś przewoźnikiem nie posiadającym chłodni, ale chcącym spróbować swoich sił w tej branży?
    • A może jesteś kierowcą, marzącym o własnej działalności?
    • Arra Group ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

    Co będzie potrzebne?

    • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.
    • Mile widziane: doświadczenie w branży przewozów międzynarodowych pojazdami o DMC 3,5 tony.

    Pomagamy stawiać pierwsze kroki, jak i rozwijać już prosperujący biznes:

    • oferujemy stabilną współpracę, bo działamy z powodzeniem od ponad 20 lat,

    • organizujemy szkolenia, bo chcemy, aby nasi klienci otrzymywali najwyższą jakość świadczonych usług,

    • zwracamy opłaty drogowe, bo wiemy, że nie należą do najtańszych,

    • faktoring przekazujemy firmie, z którą od lat współpracujemy, ponieważ lubimy mieć spokój,

    • oferujemy wykup pojazdu w atrakcyjnej cenie po okresie dzierżawy, bo to się po prostu opłaca!

    Oferujemy możliwość współpracy na zasadach franczyzy z gwarancją przychodu:

    • pojazd za 1 euro miesięcznie,

    • rozliczenie z przejechanych kilometrów z gwarantowanym przychodem podstawowym,

    • pomoc w uzyskaniu licencji transportowej i partycypowanie w kosztach,

    • karta paliwowa,

    • termin płatności 7 dni.

    * Pojazdy typu VAN (min. 7 pal) muszą być wyposażone w zabudowę chłodniczą ATP/FRC, utrzymującą wymagany zakres temperatury, z regulowaną przegrodą, a także agregat chłodniczy oraz rejestrator temperatury z drukarką (termograf).