• Wszystkie ofertyWrocławMarketingPerformance (SEM)Google & Meta Performance & Analytics Specialist
    Google & Meta Performance & Analytics Specialist
    new
    Marketing
    artgeist Sp z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    reklamy
    Power Bi
    analiza
    Meta Ads
    ms excel
    Google Search Console
    Google Ads
    e-commerce

    Mile widziane

    Certyfikat Google Ads
    skrypty
    Meta Blueprint

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    Artgeist to polska firma o globalnym zasięgu, lider w produkcji ściennych artykułów dekoracyjnych. Do wytwarzania naszych artykułów we wrocławskim zakładzie produkcyjnym używamy wysokiej jakości produktów. Nasze dekoracje do wnętrz sprzedajemy z powodzeniem od 2004 roku, głównie w Europie. Działamy w trzech kanałach: marka własna Bimago, marketplaces oraz dropshipping. Obsługujemy blisko 30 rynków, a nasze produkty trafiły do tej pory do około 70 krajów.

    Tworzymy sztukę.

    Szukamy osoby pełnej pasji i zaangażowania na stanowisko Google & Meta Performance & Analytics Specialist, która dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w marketingu, umiesz myśleć analitycznie i strategicznie, a przy tym potrafisz działać samodzielnie i wprowadzać innowacyjne rozwiązania, to może być rola właśnie dla Ciebie. Cenimy dobrą organizację pracy, proaktywność oraz chęć do rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku

    Twoje obowiązki:

    • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych oraz kampanii promocyjnych,
    • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych na platformach Google i Meta (Facebook, Instagram),
    • Skuteczne zarządzanie wydatkami kampanii poprzez utrzymanie się w budżecie, odpowiednie szacowanie miesięcznych kosztów i rozliczanie wszelkich ewentualnych rozbieżności, które mogą się pojawić (współpraca z innymi kanałami),
    • Planowanie działań mających na celu osiągnięcie określonych KPI (nie tylko budżetu, ale także ROAS, CPA, CTR, CPC),
    • Tworzenie grup reklamowych, targetowanie odbiorców, dobór słów kluczowych i optymalizacja pod kątem współczynnika konwersji,
    • Monitorowanie wyników kampanii reklamowych,
    • Przygotowywanie raportów w oparciu o KPI,
    • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji,
    • Ścisła współpraca z zespołem kreatywnym i sprzedażowym w celu wdrażania spójnych i skutecznych kampanii.

    Nasze wymagania?

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze w zarządzaniu kampaniami Google Ads i Meta Ads,
    • Znajomość narzędzi marketingowych m.in: Google Ads, Meta Ads, Google Search Console, GA4, Google Merchant Center, Google Tag Manager, Google Trends
    • Udokumentowane sukcesy w optymalizacji kampanii reklamowych i osiąganiu celów sprzedażowych,
    • Doskonałe umiejętności analityczne i umiejętność interpretowania danych oraz wyciągania praktycznych wniosków,
    • Doświadczenie w raportowaniu wyników i rekomendowaniu działań optymalizacyjnych,
    • Aktywne wdrażanie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji w celu optymalizacji i usprawnienia procesów tworzenia kampanii,
    • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Power BI,
    • Posiadanie certyfikatów Google (Google Ads, Google Analytics) oraz Meta Blueprint, a także umiejętność tworzenia skryptów w celu automatyzacji procesów reklamowych i generowania raportów będą dodatkowym atutem.

    Co oferujemy?

    • Inspirujące wyzwania: jeśli szukasz pracy pełnej ekscytujących wyzwań, to trafiłeś/-aś idealnie! Nasz zespół jest otwarty na Twoje kreatywne pomysły i chętnie wspiera Twoje inicjatywy.
    • Elastyczność: możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia.
    • Rozwój zawodowy: zyskaj cenne doświadczenie i rozwijaj się razem z nami!
    • Forma pracy: nasza elastyczna forma pracy pozwala na zdalną pracę (poniedziałki i piątki) oraz pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia (od wtorku do czwartku).
    • Zniżki: skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na produkty z naszego sklepu bimago.pl.
    • Opieka zdrowotna: dofinansowanie opieki medycznej, karta MultiSport i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

    Jeśli widzisz siebie w tej roli i jesteś gotów/-a do wyzwań, czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj się razem z nami w świecie e-commerce.