Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Copywriter
Marketing
ArtGlob.pl Sp. z o.o.

Copywriter

Łódź
5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
seo
Opis stanowiska

Dołącz do Artglob.pl sp. z o.o. — Odkrywaj i Pokazuj Świat!

Drogi Kandydacie, w trosce o efektywne wykorzystanie zarówno Twojego, jak i naszego czasu, informujemy, że aktualnie poszukujemy osoby gotowej do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Łodzi.

Kim jesteśmy?

Artglob.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z branży wydawniczo-produkcyjnej, która zrodziła się z pasji do geografii i poznawania świata. Specjalizujemy się w tworzeniu produktów edukacyjnych i kartograficznych, które wspierają naukę, zabawę, pracę i planowanie podróży.

Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy doświadczonego Copywritera, który dołączy do naszego zespołu i będzie miał kluczowe znaczenie dla naszych działań marketingowych.

Twoje przyszłe zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii promocyjnej firmy i naszych produktów.
  • Przygotowywanie opisów produktów z optymalizacją SEO.
  • Tworzenie kreatywnych haseł reklamowych i sprzedażowych.
  • Kreowanie angażujących treści, historii i narracji dla promocji produktów.
  • Adaptacja treści do różnych formatów mediów (video, banery, ulotki, plakaty, social media, artykuły sponsorowane).
  • Planowanie i realizacja kalendarza działań marketingowych w mediach społecznościowych i innych kanałach.
  • Aktywna współpraca w ramach zespołu marketingowego.
  • Współpraca z zespołem grafików oraz działem obsługi klienta.

Co oferujemy?

  • Pracę w inspirującej atmosferze pełnej pasji i zaangażowania.
  • Możliwości nauki, rozwoju osobistego i awansu zawodowego.
  • Elastyczne godziny pracy, zrozumienie i wsparcie.
  • Szkolenia rozwijające kompetencje i umiejętności.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność myślenia nieszablonowego i proaktywnego podejścia do zadań.
  • Wartości takich jak szczerość, transparentność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania.
  • Umiejętności organizacji własnej pracy i radzenia sobie z wyzwaniami.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2).
  • Doświadczenie w pracy na platformach sprzedażowych i znajomość programów typu BaseLinker oraz Subiekt będzie dodatkowym atutem.

Jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj już dziś i bądź częścią czegoś wielkiego!

5 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP