Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy grafik
Design
ArtGlob.pl Sp. z o.o.

Łódź
5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe
Opis stanowiska

Dołącz do Artglob.pl sp. z o.o. — Odkrywaj i Pokazuj Świat!

Drogi Kandydacie, w trosce o efektywne wykorzystanie zarówno Twojego, jak i naszego czasu, informujemy, że aktualnie poszukujemy osoby gotowej do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Łodzi.

Kim jesteśmy?

Artglob.pl to firma wydawniczo-produkcyjna, która pasję do geografii i poznawania świata przekuwa w produkty edukacyjne i kartograficzne. Nasze materiały wspomagają naukę, zabawę, pracę oraz planowanie podróży.

Kogo szukamy?

W naszym zespole brakuje Młodszego Grafika, który potrafi świat przedstawić wizualnie i przekuć kreatywne idee w graficzne arcydzieła.

Twoje zadania:

  • Tworzenie grafik wektorowych i rastrowych, w tym logotypów, piktogramów, edycji grafik oraz obróbki zdjęć.
  • Projektowanie grafik dedykowanych pod różne kanały promocji: strony internetowe, media społecznościowe, materiały drukowane.
  • Praca z Księgą Znaku lub Systemem Identyfikacji Wizualnej.
  • Współpraca z zespołem marketingowym, copywriterami oraz działem obsługi klienta.
  • Rozwijanie umiejętności w zakresie filmowania, tworzenia animacji i montażu wideo oraz fotografii aranżowanej i produktowej.

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym pasji i zaangażowania.
  • Możliwości rozwoju, nauki i awansu zawodowego.
  • Elastyczne godziny pracy i wsparcie w każdej sytuacji.
  • Szkolenia, które pomogą Ci w doskonaleniu Twoich umiejętności.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w podobnym zakresie działań.
  • Umiejętności pracy z pakietem Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign.
  • Znajomości podstawowych programów do obróbki filmów będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywności, proaktywności oraz zdolności do myślenia poza utartymi schematami.
  • Wartości takich jak szczerość, transparentność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania.
  • Doskonałej organizacji pracy i zdolności do radzenia sobie z wyzwaniami.

Chcesz tworzyć z nami? Aplikuj!

Dołącz do zespołu Artglob.pl i pomóż nam pokazywać świat w niepowtarzalny sposób!

5 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP