Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu online
Marketing
ASEPTA s.c.

ASEPTA s.c.
Bielsko-Biała
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
MONTAŻ FILMÓW
design
ecommerce
Influencer marketing
Meta Ads
kreatywność
social media
marketing
Mile widziane
multitasking
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby zajmującej się ogólnie rozumianą pracą z Social Mediami w tym: Meta, YouTube, TikTok.

Oczekujemy:

  • Kreatywny montaż filmów na YouTube (z materiałów dostarczonych przez firmę) oraz krótkich form pionowych.
  • Poszukiwanie i dbanie o współpracę z Influencerami.
  • Znajomość pakietów Adobe: Illustrator, Photoshop, Indesign.
  • Monitoring sprzedaży online.
  • Znajomość algorytmów sprzedażowych Amazon, FBA, Allegro.
  • Znajomość działania mediów społecznościowych (algorytmy itp.).
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań.
  • Osoby uśmiechniętej, nastawionej na rozwój i miłą współpracą ;)

Firma oferuje:

  • Stabilność i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku suplementów diety (26 lat tradycji)
  • Miejsce w zespole firmy, która dynamicznie poszerza swoje horyzonty.
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole ;)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb (umowa zlecenie/umowa o pracę/B2B).
  • Praca od poniedziałku do piątku od 8-16 (work-life balance)
  • Rabaty pracownicze na produkty firmowe.
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej (Wapienica).