Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk Biznesowo-Systemowy
new
BI & Data
Asseco Data Systems

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SQL
xml
Opis stanowiska

Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność, niezawodność, elastyczność, prostota obsługi oraz efektywność pracy.

🌍 Warszawa, ul. Branickiego 13

💡 Zadania:

  • praca w projektach zarządzanych zwinnie,
  • analiza potrzeb klienta,
  • analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
  • zarządzanie wartością biznesową wytwarzanych rozwiązań,
  • współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym,
  • projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),
  • tworzenie dokumentacji analitycznej,
  • analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania.

✅ Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia w analizie,
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość relacyjnych baz danych (ERD, SQL),
  • znajomość projektowania webserwisów, XML,
  • komunikatywność, samodzielność,
  • zorientowanie na cel, abstrakcyjne myślenie,
  • mile widziana znajomość branży finansowej.

➡️ Oferujemy:

  • spotkania integracyjne,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • praca w największej spółce IT,
  • dostęp do zaawansowanych technologii,
  • drużyna Asseco Active Team,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • playroomy,
  • owocowe poniedziałki,
  • prywatna opieka medyczna,
  • kurs języka angielskiego,
  • szkolenia.