• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaSprzedażSprzedażOpiekun Klienta
    Opiekun Klienta
    new
    Sprzedaż
    Asseco Data Systems

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich dla przedsiębiorstw oraz administracji samorządowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    Prince 2 Practitioner

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zespół Wsparcia i Projektów Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • opieka nad wyznaczonymi kluczowymi klientami:budowanie, utrzymywanie i ulepszanie długoterminowych relacji z klientem zewnętrznym,
    • nadzór nad obsługą klienta, zgodną z zapisami umowy i obowiązującą w organizacji strategią pracy z klientem,
    • diagnozowanie problemów u klienta i przeciwdziałanie niepożądanym ewentualnym skutkom,
    • stanowienie pierwszego poziomu eskalacji w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w realizacji zapisów umów,
    • przeprowadzenie wizytacji u każdego klienta, zgodnie z kalendarzem spotkań,
    • analizowanie i diagnozowanie potrzeb klienta,
    • prowadzenie stałego nadzoru nad sytuacją u klienta i raportowanie jej przełożonym,
    • posiadanie dogłębnej wiedzy nt. działalności klienta,
    • przygotowanie strategii pracy z klientem,
    • bieżące monitorowanie czasu pracy zaplanowanych/zrealizowanych zgłoszeń,
    • bieżące monitorowanie stanu realizowanych zgłoszeń,
    • wypracowywanie żądanych poziomów obrotów,
    • realizowanie i kontrolowanie planu finansowego,
    • przedkładanie krótko i długo terminowych planów sprzedażowych,
    • posiadanie wiedzy produktowej,
    • czynny udział w negocjacjach umów serwisowych,
    • poszukiwanie rozwiązań/narzędzi usprawniających pracę z klientem,
    • koordynowanie średnich, projektów wdrożeniowych i/lub projektów wytwórczych samodzielnie,
    • koordynowanie prac zespołów projektowych,
    • tworzenie planu projektu i harmonogramu,
    • organizacja i prowadzenie spotkań zespołów projektowych,
    • raportowanie na życzenie Zarządowi statusu projektu,
    • budżetowanie projektu i nadzór nad wykonaniem finansowym,
    • branie czynnego udziału w usprawnianiu czynności wewnętrznych,
    • wykonywanie innych doraźnych poleceń służbowych przełożonych (w ramach posiadanych kompetencji).

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum rok doświadczenia w opiece nad portfelem klientów,
    • zrealizowanie co najmniej pięciu dużych umów usługowych, trwających dłużej niż pół roku,
    • znajomość pakietu MS OFFICE,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
    • umiejętność organizacji, moderowania i prowadzenie spotkań z klientem oraz spotkań projektowych,
    • umiejętność sprawnego motywowania członków zespołów wewnętrznych jak i po stronie klienta,
    • umiejętność zarządzania konfliktem,
    • certyfikat Prince 2 Practitioner i/lub Foundation – mile widziany.

    Oferujemy:

    • boxy powitalne dla nowych pracowników,
    • praca w największej spółce IT,
    • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
    • dofinansowanie okularów,
    • drużyna Asseco Active Team,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karta Multisport,
    • playroomy,
    • owocowe dni,
    • prywatna opieka medyczna,
    • system motywacyjny,
    • spotkania integracyjne,
    • dofinansowanie wypoczynku.