• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSales & Growth Manager
    Sales & Growth Manager
    new
    Marketing
    Assembly Digital Commerce

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    polski
    Angielski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Kontrakt B2B

    Warszawa - hybrydowo

    Opis firmy:

    Najnowszy projekt, do którego poszukujemy osoby na stanowisko Sales & Growth Manager, należy do Grupy Stagwell – globalnej sieci, która zrzesza ponad 70 wiodących firm marketingowych na świecie. Jako liderzy w branży, realizujemy innowacyjne i inspirujące projekty, które kształtują przyszłość marketingu. Nasi pracownicy mają okazję brać udział w tworzeniu wyjątkowych rozwiązań oraz angażować się w inicjatywy, które wyznaczają nowe standardy. Nasze motto: „Together, We Are Transforming Marketing”, doskonale oddaje naszą misję i ducha współpracy, który nas napędza.

    Zakres obowiązków:

    •       Generowanie leadów i budowanie bazy potencjalnych klientów.

    •       Opracowywanie i wdrażanie strategii pozyskiwania klientów, w tym kampanii outbound i social selling.

    •       Bezpośrednie nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami.

    •       Wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi do identyfikacji, kwalifikacji i konwersji leadów.

    •       Współpraca z zespołem marketingu w celu optymalizacji generowania leadów i lejka sprzedażowego.

    •       Identyfikacja nowych segmentów rynku i możliwości ekspansji.

    •       Doradztwo w zakresie organizacji i optymalizacji pracy zespołu projektowego (Client Partnerów) oraz wspieranie jego członków w realizacji założonych celów sprzedażowych

    •       Tworzenie i wdrażanie długoterminowych strategii zwiększania przychodów zgodnych z celami firmy.

    •       Monitorowanie i analiza wskaźników wydajności, dostosowywanie strategii w razie potrzeby.

    •       Identyfikacja i wdrażanie optymalizacji procesów oraz innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych.

    Nasze oczekiwania:

    •       Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży B2B, szczególnie w usługach lub produktach związanych z badaniami, analizą danych i consultingiem.

    •       Udokumentowane sukcesy w sprzedaży złożonych produktów lub usług

    •       Dogłębna znajomość rynku badań i analiz, w tym kluczowych graczy, trendów i wyzwań branżowych.

    •       Doświadczenie w identyfikowaniu i docieraniu do klientów korporacyjnych i sektora publicznego.

    •       Zrozumienie procesów analizy danych, badań rynkowych i metodologii badawczych.

    •       Umiejętność przekładania złożonych rozwiązań na jasne propozycje sprzedażowe

    •       Biegłość w prowadzeniu procesów sprzedaży konsultacyjnej

    •       Doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów lub usług analitycznych, w tym opracowywanie strategii wejścia na rynek.

    •       Preferowane doświadczenie w pracy ze startupami lub szybko rozwijającymi się firmami, gdzie kluczowe są elastyczność i adaptacyjność.

    •       Zdolność do prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych z dużymi i małymi klientami.

    •       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język polski na poziomie ojczystym.

    Dlaczego to wyjątkowa szansa?

    Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

    Benefity:

    •       Możliwość współpracy w formie hybrydowej.

    •       Płatna przerwa w świadczeniu usług na umowie B2B.

    •       Prywatna opieka medyczna

    •       Dostęp do platformy wellbeingowej.

    •       Dostęp do platformy do nauki języków.

    Nasz proces rekrutacji:

    1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
    2. Podpisanie umowy NDA.
    3. Rozmowa w naszym biurze w warszawskim Centrum Koneser.