Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager ds. Konceptów Handlowych
new
Marketing
Auchan Polska

Piaseczno
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Auchan to wieloformatowa sieć handlowa. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie szerokiego wyboru produktów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rodziny Auchan, gdzie możesz wspólnie z nami budować przyszłość :)

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
wykształcenie wyższe
Google Suite
Angielski
francuski
prawo jazdy
Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Cel stanowiska

Zarządzanie procesem prognozowania popytu na produkty oraz planowania zapasów w celu zaspokojenia potrzeb klientów, minimalizacji ryzyka braków w dostawach i optymalizacji kosztów.

Twoja praca będzie polegała na:

  • Współuczestniczeniu w określaniu i budowaniu projektu handlowego i konceptów handlowych opartych o projekt przedsiębiorstwa;
  • Raportowaniu do Dyrektorki Marki zaawansowania projektów handlowych lokalnych oraz poszczególnych konceptów handlowych;
  • Monitorowaniu rynku w aspekcie innowacyjnych rozwiązań, trendów pod względem konceptów handlowych;
  • Odwiedzaniu sklepów - słuchaniu potrzeb lokalnych, komunikacji projektu handlowego / konceptów;
  • Wspieranie w inicjatywie lokalnej, ale wyznaczanie ram i obszarów autonomii do adaptacji lokalnego konceptu;
  • Uczestniczeniu w budowaniu strategii handlowych;
  • Współpracy z działem Marketingu - przygotowanie komunikacji wdrażanych konceptów handlowych;
  • Współdziałaniu z Działem CSR - proponowane elementy CSR do konceptu handlowego.

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Wykształcenia wyższego, preferowany kierunek Zarządzanie, Marketing;
  • Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w zakresie Marketingu, Zarządzania Marką, Konceptach Handlowych;
  • Mile widziane doświadczenie pracy w retail, sieciach handlowych lub agencjach marketingowych;
  • Umiejętności prowadzenia projektów oraz znajomości narzędzi projektowych;
  • Bardzo dobrej znajomości programów MS Office, Google Suite;
  • Umiejętności rozumienia strategii i wprowadzania jej w życie;
  • Orientacji na wynik;
  • Umiejętności współpracy i zarządzania zespołem;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego i/ lub francuskiego (na poziomie minimum B2);
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Otwartości na nowe technologie, metody i narzędzia. Globalnego i nowatorskiego spojrzenia na rozwój konceptów;
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

To oferujemy:

  • pracę w ambitnym zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery;
  • możliwość pogłębienia wiedzy, zdobycia cennego doświadczenia;
  • rozwój kompetencji społecznych oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, dostęp do platformy e-learningowej);
  • uczestnictwo w wielu ciekawych projektach;
  • prezent powitalny na dobry początek;
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka;
  • pakiet opieki medycznej (Allianz) z szerokim zakresem specjalistów (w tym psychologa) oraz refundacją kosztów leczenia stomatologicznego;
  • grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz);
  • dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach,zapomogi w trudnych sytuacjach losowych;
  • program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto;
  • akcjonariat pracowniczy;
  • wolontariat w godzinach pracy;
  • parking dla pracowników;
  • brak dress codu;
  • pracę w systemie hybrydowym;
  • narzędzia pracy: laptop, telefon;
  • pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR).