Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager Produktu w dziale Digital
new
PM
Auchan Polska

Piaseczno
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Auchan to wieloformatowa sieć handlowa. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie szerokiego wyboru produktów w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej rodziny Auchan, gdzie możesz wspólnie z nami budować przyszłość :)

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Manager Produktu
Manager Projektu
Product Owner
Ms office
Angielski
Mile widziane
Hot Jar
Google Analytics
Figma
Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Cel stanowiska

Zarządzanie procesem prognozowania popytu na produkty oraz planowania zapasów w celu zaspokojenia potrzeb klientów, minimalizacji ryzyka braków w dostawach i optymalizacji kosztów.

Twoja praca będzie polegała na:

  • Definiowaniu wizji użytkowej aplikacji mobilnej Auchan i jej zakresu funkcjonalnego,
  • Zapewnianiu parametryzacji biznesowej aplikacji,
  • Prowadzeniu komunikacji z partnerem dostawcą aplikacji,
  • Współpracy z właścicielem biznesowym procesów nad doskonaleniem procesów w obszarze aplikacji,
  • Zbieraniu potrzeby ewolucji od key usererów i użytkowników i prowadzeniu ich rejestru wymagań,
  • Analizie trendów rynkowych,
  • Przeprowadzaniu procesów submisji nowych wersji aplikacji wraz z przygotowaniem scenariuszy testowych,
  • Przygotowywaniu i aktualizacji instrukcji i dokumentacji aplikacji,
  • Organizacji programów szkoleniowych, zbieraniu potrzeb i przeprowadzaniu szkoleń z key userami,
  • Komunikacji z działem support (3 linia wsparcia od strony biznesu i funkcjonalności: support, key user, product owner),
  • Przeprowadzaniu ankiety satysfakcji i znajomości aplikacji,
  • Dostarczaniu bieżącej komunikacji na temat aplikacji.

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Kierunek preferowany: techniczny, analityczny ekonomiczny, zarządzanie projektami, informatyka,
  • 2 lata doświadczenia, preferowane: Manager Produktu, Manager Projektu, Product Owner,
  • Umiejętności posługiwania się systemami: MS Office, Systemy zarządzania treścią,
  • Mile widziana znajomość: Hot Jar, Google Analytics, Figma,
  • Umiejętności pracy z komputerem oraz znajomość pakietu MS Office,
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy,
  • Otwartości i chęci uczenia się.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (warunek konieczny),
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

To oferujemy:

  • Pracę w ambitnym zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery,
  • Możliwość pogłębienia wiedzy, zdobycia cennego doświadczenia,
  • Rozwój kompetencji społecznych oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, dostęp do platformy e-learningowej),
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach,
  • Prezent powitalny na dobry początek,
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka,
  • Pakiet opieki medycznej (Allianz) z szerokim zakresem specjalistów (w tym psychologa) oraz refundacją kosztów leczenia stomatologicznego,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),
  • Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach,zapomogi w trudnych sytuacjach losowych,
  • Program Poleceń Pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto,
  • Akcjonariat Pracowniczy,
  • Wolontariat w godzinach pracy,
  • Parking dla pracowników,
  • Brak dress codu,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)​.