Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. finansowania
new
Finanse
Aureus Leasing Sp. z o.o.

4 500 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
organizacja pracy
sprzedaż
komunikatywność
Opis stanowiska

Lokalizacja biura - Gliwice, ul. Pionierów 8

Opis wymagań:

  • Umiejętności analityczne i chęci do rozwijania ich. Doświadczenie w obsłudze produktów finansowych będzie dodatkowym atutem. Jeśli pracowałeś w banku jako doradca klienta i jesteś zmęczony atmosferą micro managementu i trudnymi do osiągnięcia planami sprzedażowymi, ta rola może być dla Ciebie.
  • Motywacja i nastawienie na osiąganie wyników. Szukamy osób, które czerpią radość z wyznaczania i realizacji celów.
  • Zdolności komunikacyjne. Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami i skuteczne przekazywanie informacji są kluczowe w tej roli.
  • Zainteresowanie pracą z ludźmi. Tworzenie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami to ważny aspekt naszej działalności.

To oferujemy:

  • Jasne i klarowne plany, które pomogą Ci osiągnąć sukces.
  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające dopasowanie harmonogramu do Twoich preferencji oraz zapewniające wygodę rodzicom.
  • Atmosferę opartą na zaufaniu. Wierzymy w profesjonalne podejście do pracy i nie stawiamy sobie wzajemnie barier.
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w sprzedaży produktów finansowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie liczy się wspierający zespół i dobra komunikacja.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Jeśli pomyślałeś “brakuje tylko owocowych czwartków i multisportu” możemy Cię uspokoić - te też mamy!

O firmie:

Jesteśmy brokerem leasingowym, który od 2007 roku wspiera kapitałem przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, takich jak leasing, wynajem długoterminowy aut, kredyty samochodowe oraz ubezpieczenia.

Zakres obowiązków:

1. Analiza i ocena wniosków kredytowych/leasingowych

2. Ocena zgodności z polityką kredytową i leasingową instytucji finansowych

3. Wprowadzenie wniosków do systemów bankowych

4. Współpraca z innymi działami

5. Przygotowanie umów kredytowych/leasingowych

6. Wsparcie posprzedażowe

7. Współpraca i komunikacja z instytucjami finansowymi

8. Udzielanie merytorycznego wsparcia handlowcom w zakresie ofert kredytowych i leasingowych

9. Kompletowanie dokumentacji bankowej

4 500 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP