Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Developer IT
new
Sales
AUTORUN

AUTORUN
Warszawa
6 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
B2B
prospecting
komunikatywność
kreatywność
Angielski
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

AUTORUN:

AUTORUN to zespół pasjonatów z różnych dziedzin nauki, których łączy zamiłowanie do automatyzacji. Dobrze zorganizowany, komunikatywny i skoncentrowany na radzeniu sobie z różnorodnymi wyzwaniami biznesowymi.

AUTORUN oferuje usługi IT na rynku polskim, niemieckim oraz holenderskim.

W naszym portfolio znajdują się projekty dla największego koncernu branży automotive oraz dużych podmiotów branży farmaceutycznej, a także cukrowniczej.

Dział IoT koncentruje się na automatyzacji procesowej oraz obiektowej zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Główną siedzibą firmy jest Warszawa, ale jesteśmy otwarci na pracę głównie zdalną.

Poszukujemy osoby z:

  • Min. 3 letnim doświadczeniem w tworzeniu nowego biznesu w relacji B2B
  • "Lekkim piórem" z dbałością o zasady ortografii i stylistyki
  • Wysoką komunikatywnością
  • Wiedza praktyczną z zakresu budowania relacji B2B w procesie sprzedaży
  • Autonomią w działaniu i umiejętnością efektywnego zarzadzania czasem
  • Chęcią udziału w konferencjach i targach branżowych
  • Znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów B2B
  • Zarządzanie kontaktami
  • Opieka posprzedażowa
  • Współtworzenie narzędzi do automatyzacji sprzedaży
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Bezpośrednia współpraca z działem marketingu
  • Obsługa systemu CRM i reporting
  • Przygotowanie ofert, prezentacji, współtworzenie materiałów handlowych
  • Monitorowanie przebiegu procesów decyzyjnych
  • Analiza konkurencji
  • Dzielenie się wiedzą i mentorowanie młodszych specjalistów ds. sprzedaży

Co oferujemy?

  • Pracę głównie zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mentoring
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wyjazdy integracyjne

Nasza rekrutacja składa się z 3 etapów:

1. Rozmowa inicjalna online (max 45min)

2. Sales challange (Zadanie do wykonania w czasie <60min)

3. Przedstawienie oferty pracy

Jeśli zależy Ci na czasie wszystkie 3 etapy możemy zamknąć w 24h!

6 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP