Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu
Marketing
Aventus Group sp. z o.o.

Białystok
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
e-commerce
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażanie komunikacji sprzedażowej i marketingowej do Klientów w różnych kanałach komunikacji, w tym sms, email, inne.
  • Współtworzenie promocji, konkursów, komunikatów aktywizujących Klientów mających na celu budowanie relacji z Klientem i zwiększanie sprzedaży.
  • Redagowanie tekstów dotyczących firmy i oferowanych produktów.
  • Planowanie i przygotowywanie materiałów prasowych, w tym: informacji prasowych, relacji, wywiadów, felietonów, etc.
  • Bieżące tworzenie interesujących i angażujących treści - na stronę www, dla mediów, do newsletterów, itp.
  • Rozwijanie kanału komunikacji socialmedia, w tym tworzenie strategii komunikacji dla tego kanału spójnej z komunikacja danej marki oraz działania reklamowa.
  • Współpraca przy tworzeniu spójnej komunikacji marek należących do Aventus w zakresie wszystkich kanałów komunikacji.

Ścisła współpraca ze Specjalistą ds Brandingu i komunikacji oraz pozostałymi członkami zespołu marketingu, a także z innymi działami

Nasze wymagania

  • kreatywność, otwartość, elastyczność w podejściu do projektów
  • sprawne, szczególnie w piśmie, posługiwanie się językiem polskim
  • chęć uczenia się
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, systematyczność, odpowiedzialność
  • mile widziane studia z zakresu: marketing, dziennikarstwo

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna/sportowa
  • Posiłki w pracy
  • Zgrany zespół
  • Rozwój talentów
  • Szkolenia
  • Poczucie humoru
  • Pracę w nowoczesnym środowisku FINTECHowym