Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mł. Spec. ds. Gospodarki Magazynowej
new
Finanse
AZAGroup

AZAGroup
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
skrupulatność
Microsoft Excel
Mile widziane
Enova365
Opis stanowiska

Zakres obowiązków i obszar rozwoju zawodowego:

· Tworzenie i importowanie do systemu magazynowego dokumentów przyjęć magazynowych (PZ)

· Wyjaśnianie różnic związanych z przyjęciami magazynowymi

· Wprowadzanie i procesowanie w systemie pozostałych transakcji magazynowych (przesunięcia międzymagazynowe, przyjęcia i wydania wewnętrzne, itp.)

· Weryfikacja kompletności i poprawności faktur zakupu towarów i CMR (import, WNT, zakupy krajowe)

· Współpraca z agencją celną

· Współpraca z działem logistyki i księgowości

· Pomoc w uzgadnianiu rozrachunków z dostawcami towarów i w przygotowaniu płatności za towary

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,
  • Znajomość programu Enova Handel będzie dodatkowym atutem,
  • Skrupulatność i zaangażowanie w realizację zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym (początkowo praca stacjonarna w okresie wdrożeniowym),
  • Umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od preferencji Kandydata),
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, rabaty pracownicze, prezenty okolicznościowe, wydarzenia integracyjne