Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specj. ds. Administracji Magazynowej
new
Logistyka
AZAGroup

AZAGroup
Marysin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
analityka
komunikatywność
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Aleja Krakowska 140A, 05-552 Marysin

Zadania:

· Koordynacja przepływu towarów pomiędzy magazynami i na linii magazyn-studio fotograficzne

· Aktywny udział w spotkaniach dot. procesów magazynowych i wdrażanych usprawnień

· Przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji dotyczących pracy magazynu

· Poszukiwanie nowych dostawców według zapotrzebowania, negocjowanie warunków, procesowanie umów we współpracy z działem prawnym

· Monitorowanie stocków magazynowych materiałów okołoprodukcyjnych i realizacja zamówień

· Zamawianie materiałów eksploatacyjnych (środki czystości, materiały biurowe, itp.)

· Zgłaszanie usterek technicznych zarządcy budynku,

· Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów PPOŻ na terenie magazynu

· Kontrola czasu pracy pracowników magazynu przy użyciu wewnętrznego systemu do monitorowania godzin wejść/wyjść

· Bieżąca współpraca z działem IT w zakresie przygotowania infrastruktury IT na terenie magazynu

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum rok

· Wykształcenie w zakresie logistyki będzie dużym atutem

· Dobra znajomość MS Excel, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie zbioru danych

· Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań

· Wysoki stopień komunikatywności

· Inicjatywa w działaniu, umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Pracę w prężnie działającej firmie w polskim sektorze ecommerce i rozwijającej działalność na zagranicznych rynkach europejskich,

· Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

· Dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, rabaty na nasze produkty, imprezy integracyjne, prezenty okolicznościowe.