• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneSpecjalista ds. Walidacji
    Specjalista ds. Walidacji
    Inżynieria
    Balton Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    walidacja
    zarządzanie zmianą
    Angielski
    wymagania walidacyjne
    wykształcenie inż.

    Mile widziane

    GAMP
    ISO 13485

    Opis stanowiska

    Balton od ponad 40 lat łączy doświadczenie kliniczne z precyzją wykonania wyrobów medycznych jednorazowego użytku, wpierając pracowników służby zdrowia w ich codziennej pracy.

    Firma rozpoczęła działalność w 1980 roku z jednym małym zakładem produkcyjnym pod Warszawą i z wąską ofertą produktową. Dziś Balton posiada znacznie większe i złożone linie produkcyjne w kilku lokalizacjach i dostarcza rozwiązania, które pomagają wyeliminować potrzebę chirurgii otwartej w 8 różnych kategoriach. Nasze produkty sprzedawane są w prawie 80 krajach na 6 kontynentach.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. Walidacji

    Twój zakres obowiązków

    • Współorganizacja i nadzór nad pracami związanymi z tworzeniem planów i raportów z walidacji
    • Aktywny udział we wdrażaniu nowych wyrobów medycznych oraz zmianach w obecnych wyrobach w ramach prac projektowych i walidacyjnych
    • Odpowiedzialność i nadzór nad terminowym oraz jakościowym wykonywaniem działań, zgodnie z harmonogramami walidacji
    • Zgłaszanie propozycji doboru maszyn, narzędzi, materiałów i metod technologicznych dla optymalizacji przygotowania produkcji oraz produkcji nowych i modernizowanych wyrobów
    • Inicjowanie, koordynacja, prowadzenie i nadzór nad realizacją prób technologicznych, działań modernizacyjnych i optymalizacji technologii prowadzonych w ramach nowych projektów oraz istniejących wyrobów

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe inżynieryjne, techniczne
    • Minimum 3-lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub doświadczenie w walidacjach procesów technologicznych w produkcji wyrobów medycznych lub farmaceutycznych
    • Znajomość wymagań walidacyjnych dla procesu, produktu, software
    • Praktyczne umiejętności pisania planów i raportów z walidacji i zarządzania zespołem walidacyjnym
    • Znajomość wymagań zarządzania zmianą w procesie
    • Znajomość praktycznych rozwiązań do walidacji procesów wtrysku, montażu i pakowania
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
    • Umiejętność efektywnego prowadzenia kilku projektów walidacyjnych jednocześnie
    • Skuteczne zarządzanie priorytetami oraz samodzielność w prowadzeniu powierzonych zadań
    • Terminowość i gotowość do pracy zadaniowej zgodnie z ustalonym kalendarzem walidacji wg VMP

    • Znajomość wymagań GAMP
    • Znajomość wymagań walidacyjnych w przemyśle farmaceutycznym
    • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 13485

    To oferujemy

    • praca przy interesujących projektach
    • duża samodzielność w działaniu
    • możliwości rozwoju w strukturach firmy
    • wysoka kultura organizacyjna
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • szeroki zakres benefitów socjalnych