• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseBankowośćSpecjalista/ka ds. organów statutowych (obsługa posiedzeń, organizacja spotkań)
    Specjalista/ka ds. organów statutowych (obsługa posiedzeń, organizacja spotkań)
    Finanse
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Główne zadania

    • praca w zespole prezydialnym - ścisła współpraca z organami statutowymi banku
    • obsługa posiedzeń Rady Zrzeszenia, obsługa posiedzeń komisji/komitetów funkcjonujących w ramach Rady Zrzeszenia
    • organizacja spotkań Prezesów Banków Spółdzielczych z Zarządem Banku,
    • rozliczanie kosztów w ramach CZK korporacyjnymi wyodrębnionym dla Departamentu

    Nasze oczekiwania

    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i koordynacyjne związane z przygotowaniem danego spotkania
    • umiejętność tworzenia jasnych, zwięzłych notatek/protokołów z przebiegu spotkania
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji
    • sprawne zarządzanie czasem pracy własne
    • dobra obsługa pakietu MS office

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny