• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeTester bezpieczeństwa IT (Pentester)
    Tester bezpieczeństwa IT (Pentester)
    Inżynieria
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Windows
    linux
    Unix

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Główne zadania

    • przeprowadzanie testów bezpieczeństwa np.: aplikacji webowych , infrastruktury teleinformatycznej (TLPT)
    • opracowywanie raportów technicznych i zarządczych z wykonywanych prac wraz z rekomendacjami w zakresie eliminacji zidentyfikowanych podatności
    • współpraca z programistami i administratorami w zakresie usuwania podatności lub ich mitygacji
    • ocena ryzyka wykorzystania danej podatności w kontekście zabezpieczeń funkcjonujących w organizacji
    • prowadzenie rejestru podatności, nadzorowanie ryzyka związanego z daną podatnością oraz eskalowanie przypadków zwiększenia ryzyka.

    Nasze oczekiwania

    • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzenie testów bezpieczeństwa
    • znajomość rozwiązań do przeprowadzania testów bezpieczeństwa oraz wykrywania podatności Burp Suite, Metasploit, Kali Linux, nmap, Wireshark, Rapid
    • znajomość standardów w zakresie testowania bezpieczeństwa np. OWASP, NIST, PTES, OSSTMM
    • znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux, Unix), technologii kontenerowych i wirtualizacyjnych, cyklu życia oprogramowania (SDLC) oraz technologii chmurowych w zakresie testowania bezpieczeństwa
    • umiejętność jasnego przekazywania informacji o podatnościach zespołom technicznym jak i nietechnicznym interesariuszom
    • umiejętność planowania pracy, tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
    • umiejętność sporządzenia zaleceń ograniczających ryzyko oraz dokumentowania i tworzenia raportów z wykonanych czynności

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny