Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk ds. Wymiany Informacji
new
Finanse
Bank BPS S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
ms excel
Opis stanowiska

Główne Zadania

  • zasilanie międzybankowych baz zewnętrznych (min.: BIK, BR, BIG) oraz monitorowanie jakości przekazywanych danych
  • realizacja wniosków dotyczących nadawania, modyfikacji uprawnień do systemów dla użytkowników w ramach Grupy BPS oraz cyklicznych przeglądów uprawnień oraz jakości danych
  • wspieranie użytkowników systemów wymiany informacji międzybankowej w zakresie prawidłowego korzystania z systemów
  • weryfikacja faktur wystawionych przez dostawców systemów i przygotowywanie zestawień dotyczących podziału kosztów w ramach zrzeszenia
  • współpraca z dostawcami systemów wymiany informacji międzybankowej tj. BIK, ZBP, BIG
  • przygotowywanie rozwiązań systemowych i regulacyjnych związanych z przestrzeganiem zasad przetwarzania danych osobowych oraz wymianą informacji w systemach międzybankowych
  • udział w rozwoju i utrzymaniu narzędzi i systemów wspierających proces wymiany informacji

Nasze Oczekiwania

  • doświadczenie w sektorze finansowym - preferowane w ryzyku kredytowym
  • znajomość systemów wymiany informacji kredytowej (m.in. BIK, ZBP, KRD) i zasad przetwarzania danych osobowych
  • wiedza z zakresu regulacji nadzorczych z obszaru ryzyka kredytowego i przetwarzania danych osobowych
  • umiejętność przetwarzania i analizy danych – MS Excel, VBA, SQL

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie działań szkoleniowych
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych
  • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
  • Pracowniczy Program Emerytalny