Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Praca dla studentów/ek – kariera w BPS!
new
Finanse
Bank BPS S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Ms Power Point
MS Word
Microsoft Excel
Friendly offer
Opis stanowiska

Jeżeli lubisz wyzwania, szukasz miejsca do odbycia praktyk lub po prostu chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe - Zapraszamy Cię do Banku BPS

Nasze oczekiwania:

  • najważniejsze są Twoje chęci i kreatywność ;-)
  • zdobywasz lub już zdobyłeś/aś wykształcenie wyższe,
  • dobrze radzisz sobie z pracą z MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • będzie wspaniale, jeżeli znasz podstawy SQL, VBA, R

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk - jeżeli go potrzebujesz
  • hybrydowy model pracy (do 10 dni w miesiącu, ale wszystko zależy od stanowiska)
  • pakiet szkoleń onboardingowych i merytorycznych
  • pracę w zespołach projektowych z ekspertami i dostawcami zewnętrznymi
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • dostęp do e-learningowej platformy języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego , włoskiego i niemieckiego