Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds. Compliance
new
Prawo
Bank BPS S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
ESG
Opis stanowiska

Główne Zadania

  • identyfikacja ryzyka braku zgodności w procesach funkcjonujących w Banku
  • projektowanie rozwiązań i doskonalenie metod w zakresie procesu zarządzania ryzykiem braku zgodności, w tym regulacji wewnętrznych z tego obszaru
  • opiniowanie projektów regulacji wewnętrznych
  • opiniowanie koncepcji wprowadzenia do oferty Banku nowego produktu oraz modyfikacji lub wycofania istniejącego
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników Banku w zakresie ryzyka braku zgodności
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu i Rady Nadzorczej Banku

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie prawnicze
  • doświadczenie w pracy w banku, instytucji rynku finansowego lub w organach nadzoru, w szczególności w komórkach ds. zgodności, audytu lub prawnych
  • znajomość rynku bankowego
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa, tworzenia procedur i regulacji wewnętrznych
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w obszarze ESG

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie działań szkoleniowych
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych
  • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
  • Pracowniczy Program Emerytalny