• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseBankowośćEkspert ds. Sprzedaży Internetowej (ecommerce)
    Ekspert ds. Sprzedaży Internetowej (ecommerce)
    new
    Finanse
    Bank Millennium

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital
    Analiza Danych
    PowerPoint
    Ms office
    ms excel
    Angielski
    sprzedaż

    Mile widziane

    Jira
    Confluence

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    • Nazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA
    • Departament: W. SPRZEDAŻY W KANAŁACH ELEKTRONICZNYCH
    • Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA CZAS OKREŚLONY

    Twoje zadania:

    • Rekomendowanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż produktów kredytowych (pożyczka gotówkowa, limit w koncie) w digitalu
    • Przygotowywanie wymagań biznesowych dot. zmian w procesach sprzedaży produktów kredytowych
    • Przygotowywanie wymagań biznesowych dot. zmiany w komunikacji produktów kredytowych w digitalu
    • Monitorowanie i analiza efektywności procesów sprzedaży produktów kredytowych
    • Monitorowanie i analiza efektywności komunikacji produktów kredytowych w digitalu
    • Raportowanie wyników sprzedaży produktów kredytowych
    • Wsparcie we wdrażaniu zmian w procesach sprzedażowych
    • Analiza rynku, trendów rynkowych i najnowszych rozwiązań w obszarze sprzedaży produktów kredytowych w digitalu

    Nasze wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży w digitalu lub zarządzania produktem kredytowym
    • Umiejętność analizowania danych (sprzedażowych, procesowych, behawioralnych etc.), wyciągania wniosków i podejmowania niezbędnych działań
    • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint (tworzenie prezentacji oraz ich prezentowanie)
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w relacjach biznesowych
    • Nastawienie na szukanie rozwiązań oraz wychodzenie z inicjatywą
    • Świetna organizacja pracy i samodyscyplina w działaniu

    Mile widziane:

    • Znajomość procesów sprzedażowych w digitalu (w szczególności procesów kredytowych m.in.: pożyczki gotówkowej, limitu w koncie)
    • Znajomość specyfiki sprzedaży w digitalu, jej uwarunkowań i regulacji prawnych
    • Znajomość systemu Jira i Confluence

    Oferujemy:

    • Pracę w topowej instytucji na polskim rynku bankowym, wielokrotnie docenianej i nagradzanej w konkursach tj. ranking Przyjazny Bank Newsweeka, Złoty Bankier, najlepszy cyfrowy bank w Polsce wg magazynu Global Finance
    • Udział w innowacyjnych projektach przeznaczonych dla klientów detalicznych
    • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków, współpracę z wieloma jednostkami w Banku
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premii kwartalnych
    • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
    • Pracę hybrydową (praca zdalna średnio kilka dni w miesiącu)
    • Nowoczesne, komfortowe biuro w Warszawie (w okolicach metra Pole Mokotowskie), możliwość korzystania ze zniżek dla pracowników w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali