• Wszystkie ofertyKoszwałyInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Projektu R&D/ Project Engineer R&D
    Inżynier Projektu R&D/ Project Engineer R&D
    new
    Inżynieria
    Base Group sp. z o.o.

    Koszwały
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Microsoft Excel
    zarządzanie projektami
    rysunek techniczny
    pakiet office

    Mile widziane

    ERP
    CAD

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Zakres obowiązków:

    • Inicjowanie i nadzorowanie projektów badawczych mających na celu rozwój nowych technologii
    • Doskonalenie istniejących rozwiązań z użyciem metody Szybkich sprintów AGILE, metody AGILE KANBAN oraz metod i narzędzi statystycznych
    • Tworzenie i zarządzanie harmonogramem oraz budżetem projektów
    • Monitorowanie postępów i zapewnienie ich zgodności z specyfikacjami technicznymi i wymaganiami klienta
    • Budowanie i rozwój procesów produkcyjnych w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne
    • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych, których celem jest eliminowanie marnotrawstw, zwiększanie wydajności procesów produkcyjnych, zmniejszenie czasów realizacji zamówień.
    •  Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie dokumentacji technicznej
    • Tworzenie i prezentacja raportów z prowadzonych działań

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie Wyższe Techniczne: Mechanika i budowa maszyn, Automatyka-Robotyka i pokrewne
    • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowiskach Inżyniera/Koordynatora Projektów w firmie produkcyjnej o zbliżonym profilu
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami technicznymi z zakresu budowy maszyn oraz inżynierii procesowej, automatyzacji procesów
    • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu budżetem projektowym
    • Znajomość narzędzi wspomagających zarzadzanie projektem (np. SmartSheet, MS Planer itp.)
    • Świadomość procesów kosztorysu oraz procesu ofertowego
    • Umiejętność negocjacji i komunikacji z Klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Microsoft Excel
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Otwartość na zmiany, kreatywność

    Mile widziane:

    • praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Lean Manufacturing oraz Six Sigma
    • umiejętność projektowania w programach CAD

    Oferujemy

    • Stabilną oraz pełną ciekawych wyzwań pracę w intensywnie rozwijającej się firmie (transformacja do przedsiębiorstwa 4.0, transformacja cyfrowa)
    • Wynagrodzenia złożone z podstawy oraz premii regulaminowej kwartalnej, stanowiącej stały składnik wynagrodzenia (budżet premii: 10% wynagrodzenia zasadniczego)
    • Możliwość doskonalenia zawodowego: zagwarantowane finansowane przez firmę specjalistyczne szkolenia, poparte certyfikatami, zgodnie z potrzebami na stanowisku
    • Udział w konferencjach branżowych, poszerzających wiedzę
    • Realny wpływ na rozwój Biznesu
    • Platforma e-learningowa
    • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
    • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)
    • Kontakt z nowoczesną technologią
    • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
    • Brak dress code