Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu B2B
new
Marketing
Bea Beleza

Bea Beleza
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
B2B
branża kosmetyczna
e-mail marketing
Meta Ads
Opis stanowiska

Jako wiodąca hurtownia kosmetyków do włosów, specjalizujemy się w dostarczaniu produktów premium dla salonów fryzjerskich. Nasze portfolio obejmuje szeroką gamę produktów, które pomagają naszym klientom wyróżniać się na rynku dzięki wyjątkowej jakości i innowacyjności. Dążymy do bycia nie tylko dostawcą, ale również partnerem dla salonów fryzjerskich, wspierając ich rozwój i sukces. W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego marketera B2B, który pomoże nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i zwiększyć naszą obecność na rynku.

Twoje obowiązki

  • Przeprowadzanie badań rynku oraz analizowanie potrzeb i oczekiwań salonów fryzjerskich.
  • Organizowanie webinariów edukacyjnych i produktowych dla salonów fryzjerskich, w celu generowania leadów oraz budowania silnej pozycji marki.
  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych za pomocą mata ads, mających na celu zwiększenie rozpoznawalności naszych produktów wśród salonów fryzjerskich.
  • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych kampanii mailingowych skierowanych do istniejących i potencjalnych klientów biznesowych, z myślą o zwiększeniu sprzedaży i lojalności klientów.
  • Tworzenie i dystrybucja angażujących treści mających na celu zwiększenie świadomości o naszych produktach i wzmocnienie pozycji marki na rynku.
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizacji procesu konwersji leadów na sprzedaż.

Nasze oczekiwania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w marketingu B2B, preferowane w branży kosmetycznej lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w organizowaniu webinariów i prowadzeniu kampanii reklamowych, w tym mata ads.
  • Znajomość narzędzi i technik w zakresie e-mail marketingu, marketingu CRM oraz content marketingu.
  • Umiejętność analizy rynku i danych, oraz wykorzystania wniosków do optymalizacji strategii marketingowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko do realizacji ambitnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna w Luxmed
  • Zniżki na produkty oferowane przez Firmę
  • Komfortowe biuro wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia do pracy Możliwość nabycia karty Multisport

Beleza Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży beauty, specjalizującą się w sprzedaży międzynarodowych marek fryzjerskich, takich jak Medavita i Björk, których jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Działalność firmy obejmuje zarówno sektor B2B (współpraca z czołowymi salonami fryzjerskimi), jak i B2C (sprzedaż przez sklep internetowy oraz stacjonarny).