Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Social Media Marketingu
new
Marketing
Bea Beleza

Bea Beleza
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
smm
social media
Lekkie pióro
Mile widziane
Meta Ads
tiktok ads
Opis stanowiska

Jesteśmy ambitnym zespołem eCommerce, nieustannie dążącym do bycia "top of mind" w sprzedaży kosmetyków dedykowanych pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Do naszego zespołu poszukujemy specjalistę ds. Social Media, którego rolą będzie budowanie i utrzymanie zaangażowania odbiorców, zwiększanie zasięgów oraz rozpoznawalności marki, a także efektywny copywriting. Szukamy osoby, która z pasją podchodzi do swojej pracy, jest samodzielna i kreatywna.

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie profilami naszych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube).
  • Planowanie, tworzenie i publikowanie treści dla social media we współpracy z grafikiem i creatorem foto/wideo
  • Copywriting, tworzenie scenariuszy do reklam
  • Tworzenie i realizacja strategii SMM oraz ogólnej strategii komunikacji we współpracy z marketerami i zarządem
  • Monitorowanie działań konkurencji i analiza rynku,
  • Analiza zasięgów i wskaźników zaangażowania (Engagement Rate - ER)

Nasze oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu profilami w mediach społecznościowych
  • Kreatywność, lekkie pióro
  • Doskonała znajomość ortografii języka polskiego
  • Znajomość Meta Business Suite oraz Meta Business Manager
  • Znajomość podstaw analityki w SMM
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branżach beauty, eCommerce
  • Umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych w Meta Ads i TikTok Ads

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko do realizacji ambitnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna w Luxmed
  • Zniżki na produkty oferowane przez Firmę
  • Komfortowe biuro wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia do pracy Możliwość nabycia karty Multisport

Beleza Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą w branży eCommerce, specjalizującą się w sprzedaży międzynarodowych marek kosmetycznych, takich jak Medavita i Bjork, których jest wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Działalność firmy obejmuje zarówno sektor B2B (współpraca z czołowymi salonami fryzjerskimi), jak i B2C (sprzedaż przez sklep internetowy oraz stacjonarny).