• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaGraphic DTP
    Graphic DTP
    new
    Design
    BeDigital

    Graphic DTP

    BeDigital

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    DTP

    BTL

    praca w grupie

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    BeDigital to agencja reklamowa, realizująca działania zarówno w zakresie planowania i zakupu mediów, jak również opracowywania strategii i kreacji. Jako jedyni w Krakowie, zdobyliśmy trzy razy z rzędu wyróżnienie Agencja Digital roku za rok 2022, 2023 i 2024 w prestiżowym miesięczniku Media Marketing Polska oraz nagrodę główną „Sukces roku” w Panoramie Reklamy 2021 Magazynu Press. Na co dzień realizujemy projekty m.in. dla takich marek jak: Alior Bank, 4F, MK Cafe, Serenada, Neo-Angin, Under Armour, Dafi, Ford Truck.

    Wymagania:

    •  Doświadczenie w przygotowywaniu plików produkcyjnych
    • Umiejętność weryfikowania gotowych projektów,
    • Znajomość różnych metod druku, zasad typografii i określania przestrzeni barwnej,
    • Samodzielność, terminowość i dokładność,
    • Bardzo dobra znajomość programów graficznych (rodzina Adobe).

    Mile widziane:

    • Umiejętność przygotowania mailingu w formacie HTML.

     Obowiązki:

    • Przygotowywanie do druku plików graficznych i dostosowywanie ich do specyfikacji technicznych oraz wymogów produkcyjnych,
    • Weryfikowanie, czy format pliku jest poprawny (przestrzeń barw, marginesy, spady, poprawne rozmieszczenie i osadzanie grafik),
    • Przygotowywanie przeformatowań,
    • Projektowanie i skład katalogów oraz innych materiałów reklamowych,
    • Nadzór nad jakością drukowanych materiałów,
    • Przygotowywanie mailingów.

    Oferujemy:

    • szybki rozwój wspierany budżetem na szkolenia,
    • nowy i wydajny sprzęt do pracy,
    • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
    • system premiowy,
    • MultiSport , prywatną opiekę medyczną w placówkach PZU, ubezpieczenie zdrowotne.