• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingContent / CopywritingJunior Content Designer
    Junior Content Designer
    Marketing
    Beeffective

    Beeffective

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Video
    TikTok

    Opis stanowiska

    Jesteśmy agencją digital marketingu, która od prawie 10 lat rozwija najlepszy zespół specjalistów z zakresu marketingu internetowego w Trójmieście. Z powodzeniem łączy unikatowe na rynku kompetencje. Kreujemy wizerunek marek, tworzymy wartościowy content i nieustannie dążymy do wzrostów sprzedaży online. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, a naszym wyróżnikiem są działania digital marketingowe zorientowane na rezultaty i rozliczane za osiągnięte efekty. Portfolio naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji. Aviko, Bayer, MOWI, PUCCINI, Trefl, to tylko część naszych klientów. Jeżeli chcesz współpracować z dużymi, znanymi markami i wspólnie z nami tworzyć koncepcje projektów sprzedażowych – Beeffective jest do tego najlepszym miejscem.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Masz CV?

    Zerowym etapem rekrutacji będzie przegląd CV zarówno pod kątem merytorycznym jak i estetycznym. Zadbaj zatem nie tylko o treść ale i formę prezentacji.

    Masz portfolio?

    To dobrze, a jeśli nie to nie szkodzi. Ale coś zobaczyć musimy. Pokaż co zmalowałaś/eś w dowolnej formie, możesz nawet nagrać głosówkę ;)

    Masz zajawkę?

    W Beeffective stawiamy na ludzi. Ważna jest dla nas satysfakcja i radość w pracy. Jeśli po prostu uwielbiasz to co robisz, super! Jeśli masz nietypowe specjalizacje/umiejętności/zainteresowania, tym lepiej! Zamieniamy się w ucho!

    Co będzie należało do zakresu Twoich działań?

    • Rozwój - pytaj ile wlezie. Mamy na pokładzie naprawdę dobrych speców.
    • Wsparcie działu graficznego w przygotowywaniu grafik na różne kanały komunikacji digitalowej.
    • Wsparcie i rozwój w zakresie wideo contentu oraz motion designu.
    • Zajawka i radość - to kluczowe zadania. Narzędzi zawsze można się nauczyć później!
    • Udział w burzach mózgów organizowanych pod koncepty kreatywne i realny wpływ na końcowy efekt.

    Co cechuje idealnego kandydata?

    • Tak, dobrze czujesz - zajawka i chęć rozwoju :D
    • Zaangażowanie, entuzjazm i chęć wdrażania nowości.
    • Gotowość do rozwoju kreatywności w projektowaniu, grafice użytkowej, identyfikacji wizualnej oraz video.
    • Dystans do siebie.
    • Dobrze mieć (ale bez tego też dźwigniemy): znajomość pakietu Adobe CC, rozkminy nad motion designem, video creation, niestandardowe zajawki, np. creative coding.

    Co oferujemy?

    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach i kursach.
    • Mocną promocję marki osobistej.
    • Pracę stacjonarną w zgranym zespole, w atrakcyjnej lokalizacji (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni).
    • 26 pełnopłatnych dni urlopowych.
    • Dni zdalnej pracy do wykorzystania.
    • Wyjścia i wyjazdy integracyjne oraz wspólne świętowanie sukcesów (naprawdę lubimy spędzać razem czas!).
    • Pracę dla znanych i rozpoznawalnych marek z różnych branż.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Lekcje języka angielskiego (Business English).
    • Elastyczne godziny pracy (dzień rozpoczynamy od 7:00 do 9:00, w zależności od preferencji).

    Chcielibyśmy zapoznać się z Twoimi dotychczasowymi dokonaniami, dlatego poza tradycyjnym CV, wyślij nam swoje portfolio, link do Behance, linki do profili w mediach społecznościowych lub coś, co przybliży nam Twoją umiejętność tworzenia i projektowania oraz poczucie estetyki.

    1 164 - 1 423 USD

    B2B