• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingSocial mediaJunior Social Media Specialist
    Junior Social Media Specialist
    Marketing
    Beeffective

    Beeffective

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoD
    Tryb pracy
    Praca z biura

    TikTok
    socialmedia

    Opis stanowiska

    Czy jest tu Junior Social Media Specialist, który interesuje się digital marketingiem? 🔎 To może być perfect match! Zwłaszcza, jeśli chciał_byś pracować z ludźmi, którzy nie tylko będą wspierać Twój rozwój, ale też po prostu tworzą zgraną ekipę i spoko atmosferę w pracy. Serio.

    Jesteśmy agencją digital marketingu z Gdyni, która od prawie 10 lat kreuje wizerunek marek. Tworzymy wartościowy, kreatywny i spójny content dla naszych klientów. Prowadzimy komunikację na kanałach w social media - od zaplanowania działań do zarządzania społecznością. Tworzymy content m.in. dla takich marek jak AVIKO, Trefl czy BAYER.

    Szukamy kogoś, kto:

    • Ma zapał do nauki, chce czerpać wiedzę i zdobywać doświadczenie od najlepszych specjalistów (to naprawdę nam wystarczy – reszty nauczysz się od nas, bo dla nas ważny jest Twój potencjał, a nie doświadczenie!).
    • Chce dowiedzieć się, jak wygląda praca w obszarze social media.
    • Zna lub chce poznać funkcjonalności i możliwości najważniejszych platform społecznościowych.
    • Śledzi trendy w obszarze digital marketingu.
    • Potrafi znaleźć trendy na TikToku i zna zasady funkcjonowania TikToka.
    • Jest zorganizowany i lubi pracować w zespole.
    • Chce się rozwijać i być członkiem najlepszej agencji w Trójmieście.

     Co będzie należało do Twoich obowiązków:

    • Wsparcie w mikronarracjach (komentarze, wiadomości wewnętrzne) i moderowaniu społeczności.
    • Współpraca z Działem Graficznym.
    • Wsparcie w zarządzaniu projektami z zakresu social media.
    • Współudział w tworzeniu treści na kanały social media (LinkedIn/ Facebook/Instagram).
    • Pomoc w analizie i raportowaniu wyników działań z zakresu social media.
    • Research nowości, śledzenie trendów i oraz poszukiwanie ciekawych insightów w kanałach online.
    • Generowanie pomysłów na promocję marek w Internecie (w tym także pomysłów na chwytliwe RTM).
    • Udział w cyklicznych spotkaniach kreatywnych.

    Super, jeśli:

    • Jesteś otwart_ na testowanie nowych narzędzi i aplikacji do działań digital marketingowych i chcesz je wdrażać w codziennej pracy.
    • Masz zajawkę na testowanie narzędzi z zakresu AI (mile widziane).
    • Umiesz się dobrze zorganizować (będziesz pracować przy kilku projektach jednocześnie).
    • Masz w sobie duże pokłady zaangażowania, entuzjazmu i otwartości.

    A my, w takim razie:

    • Stawiamy na Twój rozwój i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji – co roku nasi specjaliści biorą udział w szkoleniach z ekspertami w branży dopasowanych do poziomu ich umiejętności.
    • Wprowadzimy Cię do naszego zgranego Teamu, złożonego ze specjalistów odpowiedzialnych za budowanie strategii, komunikacji w internecie, kampanii performance oraz dobrego designu.
    • Nie samą pracą człowiek żyje — wspólne wyjścia po pracy, wyjazdy integracyjne to u nas norma (naprawdę lubimy spędzać razem czas!).
    • Damy Ci mega możliwość pracy dla dużych, znanych Klientów z różnych branż (Aviko, Bayer, Mowi, Trefl i wielu innych).

    Mało, ok - to lecimy dalej:

    • Praca w zgranym zespole, w przyjemnym i dobrze skomunikowanym miejscu (PPNT Gdynia).
    • Pakiet dni zdalnej pracy do wykorzystania, ale wolimy, żebyś był_ z nami w biurze.
    • 26 pełnopłatnych dni urlopowych.
    • Branżowy magic english raz w tygodniu.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • Szybki rozwój… tak wiemy, czytasz to we wszystkich ogłoszeniach.
    • Możliwość wpływu na rozwój firmy – wszystkie Twoje pomysły się liczą!

    *to zależy

    Jeśli chcesz pracować w agencji digital marketingu i planujesz rozwijać się w social mediach, to zapraszamy! Wystarczy Twoja chęć do nauki, a my wszystkiego Cię nauczymy.