Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Specialist
new
Marketing
Beeffective

Beeffective
Gdynia
5 000 - 6 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
digital
komunikatywność
Angielski
social media
Mile widziane
TikTok
reels
InfluencerMarketing
Opis stanowiska

Rekrutujemy na stanowisko Social Media Specialist – szukamy energicznej osoby nastawionej na realizację celów naszych Klientów!

Czy jest tu Social Media Specialist, który nastawiony jest na realizację celów klientów? 🔎 To może być perfect match! Zwłaszcza jeśli chcesz pracować z ludźmi, którzy nie tylko będą wspierać Twój rozwój, ale też tworzą zgraną ekipę i spoko atmosferę w pracy. Serio!

Jesteśmy agencją digital marketingu, która od prawie 10 lat rozwija najlepszy zespół specjalistów z zakresu marketingu internetowego w Trójmieście. Z powodzeniem łączy unikatowe na rynku kompetencje. Kreujemy wizerunek marek, tworzymy wartościowy content i nieustannie dążymy do wzrostów sprzedaży online. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, a naszym wyróżnikiem są działania digital marketingowe zorientowane na rezultaty i rozliczane za osiągnięte efekty. Portfolio naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji. Aviko, Bayer, MOWI, PUCCINI, Trefl, to tylko część naszych klientów.

W naszej pracy, bez względu na zajmowane stanowisko, mocno stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która wzniesie nasz #TeamSocial na jeszcze wyższy level!

Kogo tak na serio szukamy?

  • Osoby, która wie, co jest pięć i ma minimum 2-letnie doświadczenie w agencji digital marketingu na stanowisku specjalisty social media.
  • Kogoś, kto monitoruje profile marek jak własne — szybko odpisuje, umie w dopasowanie do określonego tone of voice i potrafi budować zaangażowaną społeczność.
  • Osoby z doświadczeniem w przygotowaniu strategii komunikacji i contentu na potrzeby kanałów social media - must have!
  • Specjalisty, dla którego pisanie tekstów to łatwizna i to nie tylko dzięki chatowi GPT. Cenimy sobie, jeśli z AI korzystasz umiejętnie, ale posiadasz też własny zmysł artystyczny — słowem, kreatywna z Ciebie dusza!
  • Osoby zorganizowanej, planującej content dla marek z wyprzedzeniem oraz takiej, która wie, czym jest multitasking.
  • Kogoś, kto lubi spotkania z Klientami! Na żywo, telefonicznie lub w mailach. Relacje to klucz do sukcesu, prawda?
  • Potrafi w analizę i raportowanie wyników działań z social media. Tak, by profile, które będziesz obsługiwać, były efektowne, ale i efektywne.
  • Ma doświadczenie z takimi formatami, jak Reels i InstaStories.

Co robimy w #TeamSocial?

  • Realizujemy z dużym zaangażowaniem projekty dla naszych Klientów.
  • Tworzymy treści na kanały social media (LinkedIn/ Facebook/Instagram, TikTok/Pinterest/ X, ale to sprawa oczywista w #TeamSocial.
  • Lubimy się z działem graficznym i ściśle ze sobą współpracujemy, ale taka współpraca to sama przyjemność i szybko się o tym przekonasz.
  • Przygotowujemy raporty z działań na profilach social media marek, dla których pracujemy
  • Z rzeczy bardzo przyjemnych — research nowości, śledzenie trendów i poszukiwanie ciekawych insightów w kanałach online.
  • Twoje pomysły się liczą, dlatego pomożesz nam w generowaniu pomysłów na promocję marek w Internecie (w tym także pomysłów na chwytliwe RTM).
  • Uwielbiamy burze mózgów - jesteśmy pewni, że i Ty je polubisz.

Super, jeśli:

  • Jesteś otwart_ a na testowanie nowych narzędzi i aplikacji do działań digital marketingowych i chcesz je wdrażać w codziennej pracy.
  • Umiesz się dobrze zorganizować (będziesz pracować przy kilku projektach jednocześnie).
  • Masz w sobie duże pokłady zaangażowania, entuzjazmu i otwartości.
  • Twój angielski jest min. na poziomie B2 - w naszym portfolio mamy też międzynarodowe projekty.

A my w takim razie:

  • Stawiamy na Twój rozwój i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji – co roku nasi specjaliści biorą udział w szkoleniach z ekspertami w branży dopasowanych do poziomu ich umiejętności.
  • Wprowadzimy Cię do naszego zgranego Teamu, złożonego ze specjalistów odpowiedzialnych za budowanie strategii, komunikacji w internecie, kampanii performance oraz dobrego designu.
  • Nie samą pracą człowiek żyje — wspólne wyjścia po pracy, wyjazdy integracyjne to u nas norma (naprawdę lubimy spędzać razem czas!).
  • Damy Ci mega możliwość pracy dla dużych, znanych Klientów z różnych branż (Aviko, Bayer, Mowi, Trefl i wielu innych).

Mało? Okej, to lecimy dalej:

  • Praca w zgranym zespole, w przyjemnym i dobrze skomunikowanym miejscu (PPNT Gdynia).
  • Pakiet dni zdalnej pracy do wykorzystania, ale wolimy, żebyś był_ z nami w biurze.
  • 26 pełnopłatnych dni urlopowych.
  • Branżowy magic english raz w tygodniu.
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Szybki rozwój… tak wiemy, czytasz to we wszystkich ogłoszeniach.
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy – wszystkie Twoje pomysły się liczą!*

*to zależy

Jeśli chcesz pracować w agencji digital marketingu i planujesz rozwijać się w social mediach, to zapraszamy!

5 000 - 6 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B