Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Performance Marketing Specialist
new
Marketing
Beeffective

Beeffective
Gdynia
6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Ads
Facebook Ads
Google Analytics
Opis stanowiska

Czy jest tu Performance Marketing Specialist, który umie w kampanie reklamowe i analizę danych? 🔎 To może być perfect match! Zwłaszcza jeśli chcesz pracować z ludźmi, którzy nie tylko będą wspierać Twój rozwój, ale też tworzą zgraną ekipę i spoko atmosferę w pracy. Serio!

Jesteśmy agencją digital marketingu, która od prawie 10 lat rozwija najlepszy zespół specjalistów z zakresu marketingu internetowego w Trójmieście. Z powodzeniem łączy unikatowe na rynku kompetencje. Kreujemy wizerunek marek, tworzymy wartościowy content i nieustannie dążymy do wzrostów sprzedaży online. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, a naszym wyróżnikiem są działania digital marketingowe zorientowane na rezultaty i rozliczane za osiągnięte efekty. Portfolio naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji. Aviko, Bayer, MOWI, Trefl, to tylko część naszych klientów.

Co będziemy razem robić?

  • Wesprzesz Team Performance w pracy nad bieżącymi projektami.
  • Przeprowadzisz kampanie reklamowe w ekosystemach Meta Ads, Google Ads, ale również TikTok Ads, Pinterest Ads, Bing Ads czy LinkedIn Ads.
  • Przeanalizujesz dane ilościowe w Google Analytics, ale również jakościowe m.in. w HotJar czy Clarity.
  • Przygotujesz media plan dla obecnych, jak i przyszłych klientów agencji.
  • Twoje wsparcie w przygotowaniu strategii kampanii reklamowej będzie nieocenione.
  • Lubimy współpracować z wszystkimi działami firmy (Sales, Social Media, Creative), ale taka współpraca to sama przyjemność i szybko się o tym przekonasz.
  • Przygotujesz raporty i wnioski z przeprowadzonych działań z zakresu kampanii reklamowej.
  • Przygotujesz analitykę internetową przy wykorzystaniu Google Tag Managera.
  • Z rzeczy przyjemnych — research nowości, śledzenie trendów i poszukiwanie ciekawych insightów w kanałach online.
  • Twoje pomysły się liczą, dlatego pomożesz nam w generowaniu pomysłów na promocję marek w Internecie.

Super, jeśli:

  • Znasz takie narzędzia, jak: Similarweb, Semstorm, MailerLite/GetResponse (lub inne narzędzie do wysyłki mailingów i marketing automation).
  • Umiesz przygotowywać raporty w Looker Studio.
  • Jesteś otwart_ na testowanie nowych narzędzi i aplikacji do działań digital marketingowych i chcesz je wdrażać w codziennej pracy.
  • Umiesz się dobrze zorganizować (często będziesz pracować przy kilku projektach jednocześnie).
  • Masz w sobie duże pokłady zaangażowania, entuzjazmu i otwartości.
  • Masz podejście proklienckie i umiesz budować relację z partnerami biznesowymi.
  • Lubisz prowadzić prezentacje i umiesz przedstawić swoje pomysły oraz wyniki.
  • Nie boisz się wyzwań, jesteś sumienn_ i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki.

A my w takim razie:

  • Zapewnimy intensywny kurs z zakresu performance marketingu i dużą dawkę wiedzy od specjalistów z #TeamPerfo – przeprowadzamy wewnętrzne szkolenia, bo chętnie dzielimy się wiedzą!
  • Stawiamy na Twój rozwój i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji – co roku nasi specjaliści biorą udział w szkoleniach z ekspertami w branży dopasowanych do poziomu ich umiejętności.
  • Wprowadzimy Cię do naszego zgranego Teamu, złożonego ze specjalistów odpowiedzialnych za budowanie strategii, komunikacji w internecie, kampanii performance oraz dobrego designu.
  • Nie samą pracą człowiek żyje — wspólne wyjścia po pracy, wyjazdy integracyjne to u nas norma (naprawdę lubimy spędzać razem czas!).
  • Damy Ci mega możliwość pracy dla dużych, znanych Klientów z różnych branż (AVIKO, Lactima, Flawless, MOWI i wielu innych).

Mało? Okej, to lecimy dalej:

  • Praca w zgranym zespole, w przyjemnym i dobrze skomunikowanym miejscu (PPNT Gdynia).
  • Pakiet dni zdalnej pracy do wykorzystania, ale wolimy pracować ze sobą z gdyńskiego biura.
  • 26 pełnopłatnych dni urlopowych.
  • Branżowy magic english raz w tygodniu.
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Szybki rozwój… tak wiemy, czytasz to we wszystkich ogłoszeniach.
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy – wszystkie Twoje pomysły się liczą!*

*to zależy

6 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B