Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent ds. Logistyki
new
Logistyka
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Codzienny kontakt z firmami kurierskimi
  • Obsługa realizacji zleceń transportowych
  • Ścisła współpraca z magazynami w Polsce, Niemczech i Szwajcarii
  • Rozpatrywanie reklamacji transportowych
  • Raportowanie bezpośrednio do Team Leadera

Wymagania:

  • Angielski na poziomie B2 - weryfikowany podczas rozmowy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność w działaniu
  • Praca pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyszłościowej branży e-commerce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Korzystne rabaty dla Pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu
  • Ścieżka rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.