Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca Klienta Polskiego
new
Support
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
komunikatywność
Microsoft Office
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Mailowa lub/i telefoniczna obsługa klienta, obsługa przez live chat oraz media społecznościowe
  • Pomoc w realizacji zamówień oraz rozwiązywanie problemów klientów
  • Udzielanie informacji na temat produktów i ich dostępności
  • Współpraca z działami takimi jak logistyka, marketing, zakupy i oferty

Nasze wymagania

  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i masz pozytywne nastawienie do klienta
  • Znasz obsługę komputera i pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy