Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik 2D z językiem angielskim
new
Design
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Adobe Illustrator
Angielski
kreatywność
dokładność
dobra organizacja pracy
Efektywność
praca w zespole
praca indywidualna
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji montażu mebli w oparciu o istniejący layout
  • Tworzenie etykiet, instrukcji użytkowania i innych materiałów na potrzeby firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Adobe Illustrator
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min.na poziomie B2
  • Kreatywność, dokładność, poczucie estetyki
  • Chęć poszerzania wiedzy
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Dobra organizacja pracy, efektywność
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie wyobraźnia przestrzenna oraz podstawowa znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Brak sztywnych, korporacyjnych struktur
  • Dynamiczne i pełne możliwości środowisko pracy
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pakiet relokacyjny
  • 26 dni wolnych niezależnie od stażu pracy

W związku z intensywnym rozwojem marki, poszukujemy osoby na stanowisko Grafika 2D w dziale Purchasingu. Jeżeli posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego, marzysz o szybkim rozwoju i możliwości nauki, chcesz zdobywać nowe umiejętności oraz sprawdzić się w obliczu dynamicznych wyzwań - dołącz do nas!

Aby aplikować prosimy o wysłanie CV w języku polskim lub angielskim.

  • Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy - odezwiemy się do wybranych kandydatów spełniających nasze oczekiwania.