Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT Support Specialist
new
Support
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
LAN
IT support
Windows
Mile widziane
SQL
linux
Zabbix
Opis stanowiska

Technologie, których używamy

  • Zabbix
  • SQL
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie laptopów, telefonów komórkowych, drukarek, sieci LAN i skanerów
  • Instalacja stacji roboczych
  • Analiza występujących problemów i zapobieganie przyszłym incydentom
  • Instalacja kamer, kabli sieciowych, urządzeń kontroli dostępu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego i systemu operacyjnego Windows
  • Znajomość zagadnień sieci LAN
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym weryfikowany w czasie rozmowy kwalifikacyjnej
  • Możliwość odbywania wyjazdów służbowych

  • Znajomość systemu Zabbix
  • Znajomość SQL oraz podstawowe prace na bazach danych
  • Znajomość systemów Linux, praca na VPS
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych

To oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy