Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Paid Social Media Specialist
new
Marketing
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
social media
Angielski
Performance Marketing
Mile widziane
Microsoft Excel
tiktok ads
Pinterest Ads
Google Analytics
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażanie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Pinterest i TikTok
  • Monitorowanie i optymalizacja wydajności kampanii, w tym analiza danych, testowanie różnych strategii i ulepszanie wyników kampanii
  • Planowanie długoterminowych strategii marketingowych dostosowanych do celów biznesowych firmy
  • Opracowywanie raportów z kampanii
  • Poznawanie i wdrażanie nowych funkcjonalności Meta/Pinterest/TikTok Ads
  • Bieżąca współpraca z działami kreatywnymi w celu planowania i koordynowania materiałów graficznych na potrzeby reklam

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem Performance Marketingu i śledzenie bieżących trendów w płatnych kampaniach reklamowych w Social Mediach
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników kampanii
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobry humor, którego nie brakuje w zespole ;)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację — warunek konieczny

  • Znajomość FB Business Managera oraz Ads Managera, Google Analytics i MS Excel
  • Znajomość TikTok Ads i Pinterest Ads

To oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy